ABBYY Mobil Yakalama Çözümleri

ABBYY Mobile Data Capture Solution (MDCS) tüm cep telefonları ve diğer mobil aygıtlar için yüksek kaliteli veri yakalama teknolojisi sunmaktadır. Çözüm, ileri teknoloji ürünü ABBYY mobil fotoğraf işleme (Mobile Imaging SDK, Camera OCRTM, etc.), metin tanıma (FineReaderTM) ve veri yakalama (FlexiCaptureTM) teknolojileriyle birleştirerek benzersiz sonuçlar elde edilmesini sağlar. MDCS, istemci-sunucu mimarisiyle çalışmaktadır. İstemci uygulaması mobil aygıt tarafında bulunurken, sunucu, kaynak yoğun karakter tanıma ve veri yakalama işlemleri için kullanılır. 

 

Mobile Data Capture Scheme

Mobil Görüntü İşleme Teknolojileri

Görüntü kalitesi değerlendirme

Analitik araçlar, görüntülerin daha fazla tanımaya uygun olup olmadığını belirler:

Zamandan tasarruf etmek ve ağ trafiğini asgariye indirmek amacıyla, tanınamayacak olan görüntüler veri yakalama sunucusuna gönderilmez.

Görüntü iyileştirme araçları

  1. Leke temizleme/kirlilik giderme
  2. Keskinleştirme
  3. Eğrilik giderme, perspektif düzeltmeleri
  4. Kırpma
  5. Kontrast düzeltme
  6. Siyah/beyaz dönüştürme ve veri çiftleme

Sunucu veya bulut tabanlı tanıma ve veri yakalama özellikleri

MDCS, mevcut tüm tanıma ve veri yakalama teknolojilerini ABBYY FlexiCapture Motorunda sunmaktadır. Bu teknolojilerin bazıları aşağıda liste halinde sunulmuştur. Detaylı bilgi için bağlantılara tıklayabilirsiniz:

Rakipsiz ABBYY Camera OCRTM teknolojisi, düşük kaliteli fotoğraflarda bile mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlar.

ABBYY FlexiLayoutTM şablon oluşturma teknolojisi, Mobil Veri Yakalama için de kullanılabilir. Bu sayede, hemen her tür yapılandırılmamış veya yarı yapılandırılmış belge türü için şablon oluşturulabilir.

Dahası, MDCS hemen her tür veri için en iyi yakalama sonucunu garanti eder: Farklı işleme senaryolarında karşılaşılabilen onay işaretleri, barkodlar, basılı metinler ve el yazısı metinler.

İhtiyaçlarınıza özel çözümler geliştirmek için profesyonel hizmetler

The ABBYY professional services team is on hand to help you tune applications, address issues and customize applications to your needs. Customization opportunities include: