Çözümler

İş Süreçlerini Hızlandıran Yakalama Çözümleri

ABBYY belge çözümleri; çeşitli sektörlere belge yakalama imkanı sağlayarak belge tabanlı iş süreçlerini optimize eder, seçili yatay uygulamalarda yaygın olarak görülen iş sorunlarını çözer, belge yakalama özelliğiyle Microsoft SharePoint uygulamasını güçlendirir ve bulut ve mobil çözümlerle metin yakalama olanağı sunar.

ABBYY belge yakalama çözümleri, orta ve büyük ölçekli işletmelerdeki pek çok belge tabanlı iş süreci için belge tanıma, veri yakalama ve dil işleme fonksiyonları sunan ABBYY teknolojilerini ve platformlarını temel almaktadır.

Paper to SharePoint

Kağıttan SharePoint'e

Microsoft SharePoint için kağıt tabanlı iş süreçlerini optimize edin ve şirketin tüm çalışanları arasından paylaşılabilecek ve erişilebilecek belgeler ve meta verileri oluşturun.

Mobile Capture

Mobil Yakalama

Belgelerdeki ve fotoğraflardaki içeriği yakalayın ve tablet ya da akıllı telefon gibi mobil cihazları şirketin iş süreçlerine entegre edin.

Accounts Payable

Muhasebe İşlemleri

ABBYY'nin sunduğu çözümler, faturaların ve muhasebe belgelerinin otomatikleştirilmiş ve doğru bir şekilde işlenmesi sayesinde şirketlerin operasyonel verimliliğini geliştirmelerine yardımcı olur.