Çözümler

İş Süreçlerini Hızlandıran Yakalama Çözümleri

ABBYY belge çözümleri; çeşitli sektörlere belge yakalama imkanı sağlayarak belge tabanlı iş süreçlerini optimize eder, seçili yatay uygulamalarda yaygın olarak görülen iş sorunlarını çözer, belge yakalama özelliğiyle Microsoft SharePoint uygulamasını güçlendirir ve bulut ve mobil çözümlerle metin yakalama olanağı sunar.

ABBYY belge yakalama çözümleri, orta ve büyük ölçekli işletmelerdeki pek çok belge tabanlı iş süreci için belge tanıma, veri yakalama ve dil işleme fonksiyonları sunan ABBYY teknolojilerini ve platformlarını temel almaktadır.

Çözümler

Banking/Finance

Bankacılık/Finansal

Yeni müşteriler kazanmak, müşteri hizmetlerini geliştirmek ve yasal düzenlemelere uyumu sağlamak için Kurumsal Yakalama ile belge tabanlı iş süreçlerinizi hızlandırın ve geliştirin.

Business Process Outsourcing

İş Sürecinde Dış Kaynak Kullanımı

ABBYY’nin çok yönlü çözümleri, küçük tarama hizmeti sağlayıcılarından kurumsal düzeydeki iş süreçleri için dış kaynak kullananlara kadar hizmet tabanlı şirketlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşılayacak biçimde geliştirilmiştir.

Healthcare

Sağlık

ABBYY'nin sağlık sektörü için sunduğu çözümler, kağıt tabanlı süreçleri hızlandırır ve şirketlerin giderlerini azaltıp hizmet kalitelerini artırmalarına yardımcı olur.

Government

Devlet

ABBYY'nin belge tabanlı süreçleri otomasyon çözümleri, devlet kurumlarının güvenlik, güvenilirlik, ölçeklenebilirlik ve verimlilikte en üst düzeye çıkmalarına yardımcı olur.

Insurance

Sigortacılık

ABBYY çözümleriyle sigortacılık belgelerini otomatik olarak işleyerek tam zamanında, etkin ve düşük maliyetli sigorta hizmetleri sunabilirsiniz.

Legal

Hukuk

ABBYY yakalama çözümleriyle hukuk belgelerini otomatik ve doğru bir şekilde işleyerek hukuk hizmetlerinizi daha iyi hale getirin ve faaliyetlerinizi modernize ederek otomatikleştirin.

Education

Eğitim

Üniversiteler, liseler ve araştırma kuruluşlarındaki süreçleri geliştirmek için ABBYY çözümlerini kullanın ve belge işleme ya da eğitim hizmetlerini daha ekonomik ve etkili bir hale getirin.

Transportation

Taşımacılık

Çeşitli sevkiyat belgelerini otomatik ve hassas bir şekilde işleyip arşivleyerek işlemlerinizi hızlandırın ve operasyonlarınızın verimini artırın.