ABBYY Mobil Yakalama Çözümleri

Mobilite dalgası, kuruluşlara, mobil aygıtlar aracılığıyla herhangi bir yerden veri yakalama ve belge işleme için yepyeni yollar sunuyor. Sigortacılık, sağlık, taşımacılık ve bankacılık gibi sektörlerin yanı sıra devlet kuruluşları da, hizmetlere ve ürünlere kolay erişim sağlamak, yanıt süresini kısaltmak, maliyetleri kısmak ve müşterilerle, iş ortaklarıyla ya da çalışanlarla veri iletişimini hızlandırmak için mobil aygıtları mevcut iş süreçlerine entegre etmenin yollarını arıyor.

Dijital çağın yeni müşterileri, gerçek zamanlı yanıtlar bekliyor ve iş süreçlerini değiştirip manüel işleri ortadan kaldırmaları için tedarikçilerine baskı yapıyor. Mobil yakalamaya dayalı çözümlerin kuruluşlar tarafından sadece müşteri hizmetlerinde değil, B2B segmentinde de kullanılmaya başlayacağı kesin. Bir iş seyahati sırasında harcama raporlarını dosyalamak, sigorta taleplerini sahada işlemek veya çek ödemesi süreçlerini hızlandırmak, tüm kuruluşlar için maliyetin azaltılması anlamına geliyor.

Bilgiyi ortaya çıktığı kaynakta yalamak ve onu işlenmek üzere kurumsal uygulamalara göndermek, bu tür taleplerin işlenmesiyle ilgili süreçleri ve işlemleri hızlandıracak, maliyetleri ise düşürecektir. Ayrıca mobil yakalama çözümlerinden faydalanan kuruluşlar, daha iyi hizmetler sunarak ve ödeme veya geri bildirim işlemlerinde daha hızlı yanıt vererek, müşteri sadakatini de otomatikman artıracaktır.

Bununla birlikte, herhangi bir yerden tarama yapabilme imkanlarından faydalanmak isteyen bir kuruluş, web yakalama teknolojilerini mevcut kurumsal uygulamalarına entegre etmek zorundadır. Müşterilerin bir otelde kalırken, bir konferans sırasında ya da kendi müşterilerinin yanındayken web tarayıcı teknolojilerini kullanarak fatura verilerini doğruladığı senaryolar, farklı noktalardan (dağıtılmış) yakalama senaryolarını daha da genişletecektir.

ABBYY Mobil Veri Yakalama Çözümü, fotoğraf makineli mobil aygıtları veri girişi için güçlü ve yeni bir giriş noktası haline getirir. Kuruluşlar, müşterilerinin veri girip doğrulama yapabilmelerine ve daha sonra mobil aygıtları aracılığıyla bu verilerin işlenme sürecini başlatabilmelerine imkân tanıyarak zamandan ve paradan tasarruf ederler. Veri iletişimi konusundaki bu yenilikçi mobil yaklaşım, kuruluşları müşterilerine, iş ortaklarına ve çalışanlarına daha da yaklaştırır.

ABBYY Mobil Veri Yakalama Çözümü şunları sunar: