Bankacılık ve Finans için ABBYY Çözümleri

Günümüzün rekabetçi ortamı, finans kuruluşlarını yeni müşteriler kazanmak, mevcut müşterilere daha etkin bir şekilde hizmet vermek, maliyetleri azaltmak, kârlılıkları artırmak, sahteciliği önlemek ve yasal uyumluluk mevzuatıyla ilgili sorunları aşmak için yenilikçi yöntemler aramaya sevk ediyor.

Bu ihtiyaçlar ancak klasik kâğıt belgelerin kolayca aranabilen, erişilebilen, yönetilebilen ve işlenebilen dijital belgelere dönüştürülmesi ile karşılanabilir.

ABBYY çözümleri, finans ve bankacılık sektöründeki şirketlerin maliyetlerini azaltmalarına, iş verimlerini artırmalarına, müşteri hizmetlerini geliştirmelerine ve yasal mevzuata uyumlu çalışmalarına olanak tanır.

Kilit avantajlar

Maliyet Düşürme

Veri girişlerini otomatikleştirin, kağıt belge göndermeyi ortadan kaldırın, belge yakalama süreçlerini standart hale getirin ve kağıt depolama konusunda işçilik ve yer maliyetleri dâhil tüm maliyetlerinizi kısın.

Daha İyi ve Daha Hızlı Müşteri Hizmetleri

ABBYY çözümlerinin tarama ve doğrulama için sunduğu kolay kullanımlı web arayüzünü kullanarak belgeleri henüz giriş noktasında (örneğin banka şubelerine) yakalayın ve müşteri hizmetlerini hızlandırın.

İş Verimliliği

Hesap açma, kredi kartı uygulama yönetimi, kredi ve ipotek işleme gibi günlük faaliyetlerinizi otomatikleştirin ve hızlandırın.

Yasalara Uyum

Verileri doğru takip ederek, gerekli denetimleri yaparak ve olası sahtecilik vakalarını anında tespit edip önleyerek yasal mevzuata uyumlu bir şekilde faaliyet gösterin, paradan tasarruf edin ve kurumunuzun itibarını koruyun.