ABBYY FineReader 12 Professional

Box_FR12PE_R_TR_transparent.png

ABBYY FineReader Professional, bireysel kullanıcı ve iş uzmanları için akıllı bir masaüstü OCR çözümüdür. FineReader, çok sayfalı ve çok dilli belgeler, hukuki belgeler, faks çıktısı, çizelge ve barkod içeren belgeler ve ayrıca dijital veya cep telefonu kamerasıyla çekilen belge fotoğrafları gibi çok çeşitli belgeleri ve resim biçimlerini hızla ve kolaylıkla düzenlenebilir biçimlere dönüştürür. ABBYY’nin patentli ADRT® teknolojisiyle, belgeleri yeniden yazmak ve biçimlendirmek zorunda kalmadan düzenli bir şekilde aktarabilirsiniz; böylece en karmaşık biçimlendirme özellikleri bile Microsoft® Word belgesinin kusursuz bir parçası gibi görünecektir. Sık kullanılan işlemler için yerleşik “tek tuşla” dönüştürme görevleri içeren kullanımı kolay arayüz, sonuçlara daha çabuk ulaşmanızı sağlar.

İşletim sistemi gereksinimi: Microsoft® Windows® XP/2003/Vista/Windows 7/Windows 8/8.1/Windows 10

Tam sürüm

download€ 149   (İndir) *

Sürüm yükseltme

download€ 109   (İndir) **
Çevrimdışı satın al

Professional Edition bir tane bilgisayar başına (per seat) lisansını içermektedir.

* İndirilen sürüm ABBYY FineReader 12 Professional sınırsız tam sürümüdür. Ödemenizi aldıktan sonra, yazılım nasıl indirilir ve nasıl kurulur hakkında size detaylı talimatları göndereceğiz.

** Sürüm yükseltmesi buradan yapılabilir:
- ABBYY FineReader 9.0 Professional/Corporate Edition,
- ABBYY FineReader 10 Professional/Corporate Edition,
- ABBYY FineReader 11 Professional/Corporate Edition.

Lütfen, yukarıda belirtilen önceki sürümlerinin birine ait olan geçerli seri numarasına sahip olduğunuzdan emin olunuz. Kurulum esnasında önceki sürümünüzün seri numarasını girmeniz gerekecektir.

Destek talebi