Ortak olun

ABBYY’nin iş ortakları topluluğunun bir üyesi olmak için bu formu doldurun ya da talebinizi sales@abbyy.ua adresine gönderin.

ABBYY FineReader, ABBYY PDF Transformer ve ABBYY Lingvo için Ortaklık Programı

İş ortaklığı programı

Bir ABBYY iş ortağı olmak isterseniz, lütfen formu doldurun veya talebinizi sales@abbyy.ua adresine gönderin.

ABBYY, Masaüstü ürünlerine yönelik iş ortaklığı programına katılan ortaklarına şu avantajları sunar:

ABBYY Masaüstü OCR ürünleri sertifikasyonu

Bu, yazılım satış uzmanları için kişisel bir sertifikasyondur. Sertifikasyon testi ABBYY masaüstü OCR ürünlerinin (FineReader, PDF Transformer) işlevleri ve lisanslanması ile ilgili bilginizi kontrol eder. Testi geçmeniz durumunda, şirketin masaüstü OCR ürünleri konusunda ABBYY Sertifikalı Satış Uzmanı statüsü ve sertifikası kazanacaksınız.

Ortak Programımız uyarınca, bir şirketin ABBYY Yetkili Satıcısı ya da ABBYY Yetkili Distribütörü statüsü kazanmasının şartlarından biri de satış uzmanı sertifikasyonu almasıdır.

Sertifikasyon testi çevrimiçidir ve ön kayıt gerekmektedir. Teste kaydolmanız için sizden formu doldurmanız istenecektir. Kayıt talebinizin hızla işleme konması ve onaylanması için lütfen forma tam ve güncel bilgiler giriniz. Bizden kaydınıza dair teyit aldıktan sonra, sizin için uygun bir zamanda testten geçebilirsiniz.

Sertifikasyon için kaydolun

Sizin için hazırladığımız materyaller üzerinde çalışarak teste daha iyi hazırlanabilirsiniz.

İyi şanslar!

Masaüstü ürünleri için internet seminerleri

ABBYY FineReader 12” adlı herkese açık internet seminerimize davet ediyoruz! ABBYY Ukrayna Ofisi uzmanları programın sunduğu yeni imkanlar, kullanım senaryoları, yenilikler, lisanslamadaki değişimler hakkında bilgi verecekler ve ayrıca programı tanıtacaklar. Seminer İngilizce olarak yapılacak. İsteyen herkes katılabilir. Önceden kayıt olunması gereklidir. Internet semineri sırasında sorular sesli olarak (mikrofon gerekli) veya yazılı olarak sorulabilir.

En yakın internet seminerlerinin tarihleri:

15.11.16, 11:00 - kayıt ol


ABBYY PDF Transformer+” adlı herkese açık internet seminerimize davet ediyoruz! ABBYY Ukrayna Ofisi uzmanları programın sunduğu yeni imkanlar, kullanım senaryoları, yenilikler, lisanslamadaki değişimler hakkında bilgi verecekler ve ayrıca programı tanıtacaklar. Seminer İngilizce olarak yapılacak. İsteyen herkes katılabilir. Önceden kayıt olunması gereklidir. Internet semineri sırasında sorular sesli olarak (mikrofon gerekli) veya yazılı olarak sorulabilir.

En yakın internet seminerlerinin tarihleri:

29.11.16, 11:00 - kayıt ol


Eğer şirketiniz ABBYY ürünleri satıyorsa ve siz bunu daha başarılı ve etkili bir şekilde yapmak istiyorsanız ya da şirketiniz henüz ABBYY satıcısı veya bayisi olmamışsa ama siz bu imkân hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, “ABBYY masaüstü OCR ürünlerinin satışı: daha az çaba, mutlu kullanıcılar” adı altında internet seminerimize katılın.

En yakın internet seminerlerinin tarihleri:

23.11.16, 11:00 - kayıt ol